O nas

Inwestor z doświadczeniem

A&M Agnieszka i Maciej Kaczorowscy

Jednym z podstawowych przedmiotów działalności przedsiębiorstwa jest działalność w zakresie budownictwa mieszkaniowego, sprzedaży mieszkań i apartamentów nadmorskich, budownictwem obiektów usługowych, wynajmem lokali usługowo – gastronomicznych oraz sprzedażą miejsc noclegowych (Ośrodek wypoczynkowy).

Poprzednie zrealizowane inwestycje

GARDENIA SEASIDE
Powstały w Dziwnowie kompleks GARDENIA SEASIDE DZIWNÓW to największa i prestiżowa inwestycja apartamentowo-mieszakaniowa w gminie Dziwnów. To inwestycja wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. GARDENIA SEASIDE DZIWNÓW to wymarzone miejsce położone zaledwie 20 m od piaszczystej plaży. 149 Mieszkań zaprojektowano z myślą o wypoczynku lub zamieszkaniu w nich na stałe. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub ogródek. Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój, prywatności oraz zapewnia dogodny i szybki dostęp do centrum miasteczka.

W grudniu 2006 roku zakupiony został atrakcyjny grunt pod inwestycję w miejscowości Międzywodzie, w gminie Dziwnów. Następnie na zlecenie Spółki wykonana została pełna dokumentacja projektowo-wykonawcza, na podstawie, której zrealizowano projekt budowy kompleksu 3 budynków apartamentowych o nazwie GARDENIA przy ul. Zwycięstwa 10, zakończony całkowitą sprzedażą wszystkich mieszkań.

Zrealizowany projekt GARDENIA, ul. Zwycięstwa, Międzywodzie

Zrealizowany projekt GARDENIA-SUN, ul. Westerplatte, Międzywodzie

Po sukcesie pierwszej inwestycji, Spółka w 2011 roku zakupiła następny grunt w Międzywodziu przy ul. Westerplatte 16 A-D. Po sporządzeniu dokumentacji projektowej i uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń, firma rozpoczęła budowę kompleksu 2 budynków o nazwie GARDENIA-SUN. Budowa została zrealizowana zgodnie z harmonogramem, a wszystkie 84 mieszkania zostały sprzedane.

Firma zdobyła duże doświadczenie podczas budowy obu kompleksów apartamentowych. W obu przypadkach inwestycje obejmowały budowę budynków wielomieszkaniowych wraz z garażami podziemnymi, a mieszkania były oddawane w stanie deweloperskim. Osiągnięty poziom cen oraz 100% sprzedanych mieszkań świadczą, o jakości wykonanych inwestycji. Oba obiekty zostały odebrane w terminie.

Mieszkania zostały w całości sprzedane bez udziału firm zewnętrznych specjalizujących się w sprzedaży nieruchomości. Spółka całość mieszkań sprzedała przez własny dział sprzedaży.

Jest to najlepsza wizytówka, jakości pracy i rzetelności Spółki.

W 2016 roku Spółka A&M podjęła się nowej inwestycji. Na wcześniej zakupionej działce przy zbiegu ul. Rybackiej i Wojska Polskiego w miejscowości Międzywodzie, w gminie Dziwnów powstał zespół czterech lokali gastronomicznych. Lokale przeznaczone są na wynajem.

Zespół lokali gastronomicznych przy ul Wojska Polskiego, Międzywodzie