Inwestuj

SUN & SNOW Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2008 roku i jest największą w Polsce firmą zarządzającą wynajmem luksusowych apartamentów w popularnych miejscowościach wakacyjnych i dużych miastach. Aktualnie spółka organizuje wypoczynek w ponad 1500 apartamentach w całej Polsce i posiada kilkaset tysięcy zadowolonych klientów, korzystających z naszych usług. Doskonale znamy rentowność wynajmu w poszczególnych miejscowościach, czasami nawet w konkretnych inwestycjach.
Zarządzamy wynajmem apartamentów w imieniu właścicieli, których z przyjemnością odciążamy od wszystkich zadań operacyjnych (urządzenie apartamentu pod wynajem, przyjmowanie rezerwacji oraz poszukiwanie najemców, sprzątanie, naprawy, wymiany zużytych materiałów eksploatacyjnych etc.). W każdej z obsługiwanych przez nas miejscowości prowadzimy biuro obsługi klienta, które nie tylko zajmuje się przyjęciem i pożegnaniem gości, lecz także doradza najciekawsze formy spędzania wolnego czasu, poleca najlepsze restauracje w okolicy i rozwiązuje wszelkie problemy.

Apartamenty SUN & SNOW są zawsze bardzo dobrze zlokalizowane i urządzone tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród naszych gości można znaleźć rodziny z dziećmi, aktywnych seniorów, ludzi biznesu, grupy przyjaciół, nowożeńców i pary – wszystkich, którzy przedkładają wygodne apartamenty nad pokoje hotelowe i kwatery prywatne. Wielu naszych klientów to goście z zagranicy: z Rosji, Kaliningradu, Ukrainy, Skandynawii, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Więcej informacji na: www.sunandsnow.pl.

 

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji:

Klaudia Jacewicz
Tel. 882 438 361

SUN & SNOW
ul. Mickiewicza 22D/2
72-420 Dziwnów
Tel: +48 882 107 026

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiliśmy przedstawić  jeszcze jednego operatora godnego zaufania , który zajmuje się zarządzaniem apartamentami. Współpraca z Renters to możliwość skorzystania z bogatego doświadczenia, które przekłada się na realne korzyści dla Państwa. Firma Renters.pl z różnymi aspektami branży turystycznej związana jest już od dłuższego czasu.  30 osobowy  zespół odbywa cykliczne szkolenia, które gwarantują obsługę na najwyższym poziomie zarówno dla wynajmujących, jak i bezpośrednio dla gości.

-Zgrany i młody zespół zawsze gotowy do nowych wyzwań

39 400 pozytywnych ocen z pobytu gości

1500+ obsłużonych mieszkań

Korzystając z naszych własnych narzędzi do wyceny oraz przeprowadzając ekspertyzę rynku jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zwiększenie przychodów pochodzących z wynajmu lokalu.

Renters.pl dba o to by wszystkie pokoje/apartamenty przygotowane były pod przyjazd wczasowiczów zgodnie ze standardami panującymi w 5-cio gwiazdkowych hotelach. Zespół pomocy technicznej reaguje szybko na wszelkie pojawiające się usterki, znalezione podczas sprzątania bądź też zgłoszone przez samych gości podczas ich pobytu.
Dodatkowo zespół Renters.pl odpowiedzialny za dekorację wnętrz zadba o to, by każdy apartament prezentował się atrakcyjnie, a nasz fotograf sporządzi fotografie, które umieścimy w przygotowanych przez nas ogłoszeniach na wielu portalach w Internecie.Dzięki temu Państwa obiekt zachęci do siebie wielu nowych gości, których przybywać będzie także poza wysokim sezonem turystycznym.Chętnie dzielimy się też naszą wiedzą w zakresie atrakcji znajdujących się w rejonie, w którym obecnie działamy.

Dane kontaktowe
+48 22 53 53 707
www.renters.pl/kontakt/

hello@renters.pl
A tutaj strona z naszymi apartamentami:
www.noclegi.renters.pl